Q-ton 3.0

Q-TON 3.0 měl jasný úkol: přitáhnout chytré a dynamické mozky. Lidi, kteří mají chuť změnit svět a zjednodušit život prostřednictvím chytrých řešení. Od studentů po už pracující developery, designéry, analytiky a business dravce.

Na čem týmy pracovaly

Obchodníci s Maté — projekt „Caring ones“ na podporu lidí bez domova. Finanční podpora pomocí aplikace, díky které je možné sledovat, co si obdarovaný za peníze pořídí a jaký je jeho stav konta.

endless.fun — platforma pro tvorbu interaktivních příběhů.

prometheon — projekt „moje elektrika“ slouží k úspoře energie a energetické soběstačnosti.

Další zajímavé projekty

Neveem — řešení edukace dětí, občanů, firem i municipalit „co je to Smart City a jak to nejlépe řešit“, a to názornou, poučnou a zábavnou formou. Tento tým vytvořil prototyp chytrého města a informační portál.

X- force — projekt „Road.io“ řeší klasifikaci kvality cest mobilní aplikací. Pomoci má s plánováním tras a prodloužení životnosti automobilů.

SmartBee — medomat sloužící k prodeji přebytků z vlastní zahrádky a podpory lokálních výrobců prostřednictvím využití nových technologií

Fotky

Partneři

Se svou porcí do chytrého mlýna přispívají zajímaví partneři, ať už v podobě hardwaru, softwaru, dat, mentorů nebo konkrétních výzev k hackování.

CzechCrunch SafeDX Foxconn Catering Zdravě Obec Kněžice Qest ESA Vodafone Průša Lab FIT ČVUT JetBrains eMan innogy UP21

Kontakt

info@q-ton.cz