Organizátoři

Aby se nám dařilo Q-TON pořád vylepšovat, v současnosti se na organizaci podílí tým ze společností Qest a eMan.

Qest

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Vyvíjíme také systémy pro chytré domácnosti a domy. Naší vášní je IoT. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

eMan

V eManu rozumíme chytrým zařízením. Umíme vymyslet a realizovat jak aplikaci pro mobil, tablet, web, auto a chytré zařízení, tak i komplexnější řešení. Pro české firmy i globální korporace. Naše produkty ušetřily miliony korun a denně je používají miliony lidí. V týmu je nás už víc než stovka a najdete nás jak v Evropě, tak v Severní Americe. Máme přes deset let zkušeností s vývojem, provozem, kvalitou, servisem informačních systémů i designem. Neustále se držíme na vývojářské špičce a nebojíme se nových výzev. Věříme, že můžeme lidem díky chytrým technologiím ulehčit a obohatit život. A to dává naší práci smysl.

Partneři

Se svou porcí do chytrého mlýna přispívají zajímaví partneři, ať už v podobě hardwaru, softwaru, dat, mentorů nebo konkrétních výzev k hackování.

Generální partneři

innogy

Hlavní partneři

ESA Vodafone Průša Lab UP21

Partneři

SafeDX Foxconn Catering Zdravě FIT ČVUT JetBrains

Laboratoř

Obec Kněžice

Mediální partneři

CzechCrunch

Odborní partneři

Techničtí partneři

Jsi připraven?

Registruj se

Kontakt

info@q-ton.cz