Organizátoři

Pro Q-TON 3.0 jsme na organizaci hackathonu spojili síly se společností eMan.

Qest

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Vyvíjíme také systémy pro chytré domácnosti a domy. Naší vášní je IoT. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

eMan

V eManu rozumíme chytrým zařízením. Umíme vymyslet a realizovat jak aplikaci pro mobil, tablet, web, auto a chytré zařízení, tak i komplexnější řešení. Pro české firmy i globální korporace. Naše produkty ušetřily miliony korun a denně je používají miliony lidí. V týmu je nás už víc než stovka a najdete nás jak v Evropě, tak v Severní Americe. Máme přes deset let zkušeností s vývojem, provozem, kvalitou, servisem informačních systémů i designem. Neustále se držíme na vývojářské špičce a nebojíme se nových výzev. Věříme, že můžeme lidem díky chytrým technologiím ulehčit a obohatit život. A to dává naší práci smysl.

Partneři

Se svou porcí do chytrého mlýna přispěli zajímaví partneři, ať už v podobě hardwaru, softwaru, dat, mentorů nebo konkrétních výzev k hackování.

Generální partneři

innogy

Hlavní partneři

ESA Vodafone Průša Lab UP21

Partneři

SafeDX Foxconn Catering Zdravě FIT ČVUT JetBrains

Laboratoř

Obec Kněžice

Mediální partneři

CzechCrunch

Odborní partneři

Techničtí partneři

Kontakt

info@q-ton.cz