Program

PŘED Q-TONem

NA Q-TONu

Q-TALK
11 října 18:00

Q-TON 3.0 se blíží mílovými kroky. Abychom plně využili čas pro hackování, máme tady pro vás Q-Talk, který přiblíží oblasti výzev a maximálně vás vtáhne do nálady hackathonu. Setkáte se s organizátory z Qestu a eManu, z řad partnerů se můžete těšit na Františka Vaška z innogy, Jana Bízika z Laboratoře Nadace Vodafone a Martina Vápeníka inkubátoru UP21.

Rezervujte si své místo
Zpracování družicových dat
16 října 9:00

Na workshopu Zpracování družicových dat se dozvíte všechno o sběru satelitních dat. Jak si je můžete stahovat, pracovat s korekcemi a jak tato data použít pomocí GDAL v Pythonu a R. Vesmírnými daty nás provedou Jáchym Čepický a Oto Kaláb. Tento WS vřele doporučujeme, na hackathonu Q-TON 3.0 vám může opravdu pomoct!

Co si připravit před workshopem: základy Pythonu a R, mrkni na Rasterio, framework OSGeo4W a knihovnu GDAL, bude se hodit i QGIS – geografický informační systém

Rezervujte si své místo
KUBERNETES SNADNO A RYCHLE
18 října 9:00

Workshop je určený těm, kteří se chystají během hackathonu nebo i po něm použít Kubernetes. Připravíme pro vás GitLab a jeho Auto DevOps a služby s předvytvořenou konfigurací, abyste měli co nejjednodušší deployment. Vyzkoušíte si tak deployment jednoduchých aplikací do cutting edge orchestrační platformy.
V rámci workshopu vám vysvětlíme, jak k8s vlastně funguje. Taky si řekneme, jaké jsou možnosti, kdybyste se chtěli od předpřipravených šablon posunout ke složitějším aplikacím.

Rezervujte si své místo

Jsi připraven?

Registruj se

Kontakt

info@q-ton.cz